December - 2019
SMTWTFS
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 
Upcoming Events
 
Dec 25th
 
Jan 1st, 2020
 
Jan 20th, 2020
 
Feb 1st, 2020
 
Feb 17th, 2020
 
Mar 8th, 2020
 
Apr 12th, 2020
 
May 5th, 2020
 
May 10th, 2020
 
May 25th, 2020
 
<< July - 2019 >>
SMTWTFS
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 
Event Schedule
 
Click on an event description for more information!
 
Event Date(s) Event Description
Jun 15th - Jul 2nd Junior District 13 Tournament @ Conejo Creek South
Jun 22nd - Jul 6th 8-10 District 13 Tournament @ Thousand Oaks LIttle League
Jun 22nd - Jul 8th 11-12 District 13 Tournament @ Moorpark Little League
Jun 25th - Jul 9th 9-11 District 13 Tournament @ El Rio Little League
Jul 4th Happy 243rd Birthday America!
Jul 6th - Jul 9th Junior Section 1 Tournament @ CCB (Thousand Oaks)
Jul 13th - Jul 18th 8-10 Section 1 Tournament @ Thousand Oaks Little League
Jul 13th - Jul 18th 9-11 Section 1 Tournament @ Conejo Valley Little League
Jul 13th - Jul 22nd Junior Div III (State) Tournament
Jul 18th - Jul 24th Senior Western Region Tournament
Jul 20th - Jul 30th 8-10 Div III (State) Tournament
Jul 20th - Jul 28th 9-11 Div III (State) Tournament
Jul 20th - Jul 29th Little League (11-12) Div III Tournament
Jul 26th - Aug 3rd Junior Western Region Tournament
Jul 27th - Aug 3rd Senior World Series
Jul 28th - Aug 4th Intermediate World Series
 
Tournament Game Schedule
 
Click on the Participants to see that tournament bracket!
 
DateTime Location Tournament Name Participants
Tue, 2nd 5:00 pm Thousand Oaks Little League 8-10 District 13 Tournament Moorpark -vs- Conejo Valley
Tue, 2nd 5:00 pm Conejo Valley Little League Junior District 13 Tournament Thousand Oaks -vs- EL Rio
Tue, 2nd 5:00 pm Moorpark LIttle League 11-12 District 13 Tournament El Rio -vs- Thousand Oaks
Tue, 2nd 6:00 pm El Rio Little League 9-11 District 13 Tournament El Rio -vs- Thousand Oaks
 
Wed, 3rd 5:00 pm Conejo Valley Little League Senior Section 1 Tournament Winner Game 2 -vs- Loser Game 2
 
Thu, 4th 10:00 am El Rio Little League 9-11 District 13 Tournament Conejo Valley -vs- Moorpark
Thu, 4th 10:00 am Thousand Oaks Little League 8-10 District 13 Tournament Port Hueneme -vs- Moorpark
Thu, 4th 1:00 pm Moorpark LIttle League 11-12 District 13 Tournament Moorpark -vs- El Rio
 
Sat, 6th 8:00 am East Anaheim LL (D46) Senior So Cal Division III Tournament El Rio D13 S1 -vs- Holly Park D37 S4
Sat, 6th 9:00 am Yucaipa American LL (D58) Intermediate So Cal Division III Tournament Northridge D40 S2 -vs- Point Loma D32 S6
Sat, 6th 10:00 am El Rio Little League 9-11 District 13 Tournament Thousand Oaks -vs- Conejo Valley
Sat, 6th 10:00 am Thousand Oaks Little League 8-10 District 13 Tournament Thousand Oaks -vs- Port Hueneme
Sat, 6th 11:00 am East Anaheim LL (D46) Senior So Cal Division III Tournament Metro D29 S5 -vs- LemonGrv D66 S7
Sat, 6th 12:00 pm Yucaipa American LL (D58) Intermediate So Cal Division III Tournament Saticoy D63 S1 -vs- Holly Park D37 S4
Sat, 6th 1:00 pm Thousand Oaks Little League Junior Section 1 Tournament ThousandOaks (D13 -vs- Dos Pueblos (D63)
Sat, 6th 2:00 pm East Anaheim LL (D46) Senior So Cal Division III Tournament E Anaheim D46 S10 -vs- UplandNatl D23 S3
Sat, 6th 3:00 pm Yucaipa American LL (D58) Intermediate So Cal Division III Tournament Eastlake D42 S7 -vs- LH/MR/Whit D56 S5
Sat, 6th 4:00 pm Moorpark LIttle League 11-12 District 13 Tournament Conejo Valley -vs- Moorpark
Sat, 6th 5:00 pm East Anaheim LL (D46) Senior So Cal Division III Tournament FontAmer D71 S8 -vs- North Park D33 S6
Sat, 6th 6:00 pm Yucaipa American LL (D58) Intermediate So Cal Division III Tournament LakForest D55 S10 -vs- La Verne D20 S3
 
Sun, 7th 9:00 am Yucaipa American LL (D58) Intermediate So Cal Division III Tournament Point Loma -vs- Lemon Grove
Sun, 7th 10:00 am East Anaheim LL (D46) Senior So Cal Division III Tournament El Rio -vs- CanyonSpr D24 S9
Sun, 7th 12:00 pm Yucaipa American LL (D58) Intermediate So Cal Division III Tournament Saticoy -vs- Lake Forest
Sun, 7th 1:00 pm East Anaheim LL (D46) Senior So Cal Division III Tournament Holly Park -vs- Metro
Sun, 7th 3:00 pm Yucaipa American LL (D58) Intermediate So Cal Division III Tournament Holly Park -vs- Civitan D43 S8
Sun, 7th 4:00 pm East Anaheim LL (D46) Senior So Cal Division III Tournament Fontana American -vs- Canyon Springs
Sun, 7th 6:00 pm Yucaipa American LL (D58) Intermediate So Cal Division III Tournament LaHabra/MR/Whit -vs- Corona Nat D72 S9
Sun, 7th 7:00 pm East Anaheim LL (D46) Senior So Cal Division III Tournament Holly Park -vs- East Anaheim
 
Mon, 8th 5:00 pm Thousand Oaks Little League Junior Section 1 Tournament Dos Pueblos -vs- Thousand Oaks
Mon, 8th 5:00 pm Thousand Oaks Little League 8-10 District 13 Tournament Winner Game 10 -vs- Loser Game 10
Mon, 8th 5:00 pm Moorpark LIttle League 11-12 District 13 Tournament Moorpark -vs- Conejo Valley
Mon, 8th 5:00 pm Yucaipa American LL (D58) Intermediate So Cal Division III Tournament Point Loma -vs- Civitan
 
Tue, 9th 1:00 pm Yucaipa American LL (D58) Intermediate So Cal Division III Tournament LaHabra/MR/Whit -vs- Saticoy
Tue, 9th 5:00 pm Thousand Oaks Little League Junior Section 1 Tournament Winner Game 2 -vs- Loser Game 2
Tue, 9th 5:00 pm Yucaipa American LL (D58) Intermediate So Cal Division III Tournament Corona National -vs- La Verne
Tue, 9th 5:30 pm East Anaheim LL (D46) Senior So Cal Division III Tournament Lemon Grove -vs- Upland National
Tue, 9th 6:00 pm El Rio Little League 9-11 District 13 Tournament El Rio -vs- Thousand Oaks
Tue, 9th 8:00 pm East Anaheim LL (D46) Senior So Cal Division III Tournament El Rio -vs- North Park
 
Wed, 10th 5:00 pm Yucaipa American LL (D58) Intermediate So Cal Division III Tournament Point Loma -vs- Corona National
Wed, 10th 5:00 pm Yucaipa American LL (D58) Intermediate So Cal Division III Tournament Northridge City -vs- Holly Park
Wed, 10th 5:30 pm East Anaheim LL (D46) Senior So Cal Division III Tournament Holly Park -vs- North Park
Wed, 10th 6:00 pm El Rio Little League 9-11 District 13 Tournament Winner Game 8 -vs- Loser Game 8
Wed, 10th 8:00 pm East Anaheim LL (D46) Senior So Cal Division III Tournament Lemon Grove -vs- FontanaAmerican
 
Thu, 11th 5:00 pm Yucaipa American LL (D58) Intermediate So Cal Division III Tournament Northridge City -vs- La Verne
Thu, 11th 5:00 pm Yucaipa American LL (D58) Intermediate So Cal Division III Tournament Holly Park -vs- LaHabra/MR/Whit
 
Fri, 12th 5:00 pm Yucaipa American LL (D58) Intermediate So Cal Division III Tournament Point Loma -vs- LaHabra/MR/Whit
Fri, 12th 5:30 pm East Anaheim LL (D46) Senior So Cal Division III Tournament Upland National -vs- El Rio
Fri, 12th 8:00 pm East Anaheim LL (D46) Senior So Cal Division III Tournament North Park -vs- Lemon Grove
 
Sat, 13th 8:00 am East Anaheim LL (D46) Anaheim, CA Junior So Cal Division III Tournament Newmark D43 S8 -vs- Upland Natl D23 S3
Sat, 13th 11:00 am Dos Pueblos LIttle League 11-12 Section 1 Tournament Moorpark (D13) -vs- Lompoc (D65)
Sat, 13th 11:00 am East Anaheim LL (D46) Senior So Cal Division III Tournament Upland National -vs- Lemon Grove
Sat, 13th 12:00 pm Thousand Oaks Little League 8-10 Section 1 Tournament Goleta V S (D63) -vs- Arroyo Grande (D65)
Sat, 13th 2:00 pm East Anaheim LL (D46) Anaheim, CA Junior So Cal Division III Tournament Park View D42 S7 -vs- Santa Anita D17 S2
Sat, 13th 3:00 pm Conejo Valley Little League 9-11 Section 1 Tournament Goleta V So (D63) -vs- Santa Maria NS (D65)
Sat, 13th 3:00 pm Yucaipa American LL (D58) Intermediate So Cal Division III Tournament La Verne -vs- LaHabra/MR/Whit
Sat, 13th 5:00 pm East Anaheim LL (D46) Anaheim, CA Junior So Cal Division III Tournament RedondoBch D36 S4 -vs- Temecula D28 S9
Sat, 13th 8:00 pm East Anaheim LL (D46) Anaheim, CA Junior So Cal Division III Tournament Encinitas D31 S6 -vs- Huntngtn V D62 S10
 
Sun, 14th 11:00 am Dos Pueblos LIttle League 11-12 Section 1 Tournament Moorpark -vs- Dos Pueblos (D63)
Sun, 14th 11:00 am East Anaheim LL (D46) Senior So Cal Division III Tournament El Rio -vs- Upland National
Sun, 14th 12:00 pm Thousand Oaks Little League 8-10 Section 1 Tournament Goleta Valley -vs- Thousand Oaks (D13)
Sun, 14th 12:00 pm Yucaipa American LL (D58) Intermediate So Cal Division III Tournament Northridge City -vs- La Verne
Sun, 14th 2:00 pm East Anaheim LL (D46) Anaheim, CA Junior So Cal Division III Tournament Upland National -vs- Golden Hill D56 S5
Sun, 14th 3:00 pm Conejo Valley Little League 9-11 Section 1 Tournament Goleta Valley -vs- El Rio (D13)
Sun, 14th 3:00 pm Yucaipa American LL (D58) Intermediate So Cal Division III Tournament Winner Game 18 -vs- Loser Game 18
Sun, 14th 5:00 pm East Anaheim LL (D46) Anaheim, CA Junior So Cal Division III Tournament Encinitas -vs- Dos Pueblos D63 S1
 
Mon, 15th 5:00 pm Conejo Valley Little League 9-11 Section 1 Tournament Santa Maria NS -vs- El Rio
Mon, 15th 5:00 pm Thousand Oaks Little League 8-10 Section 1 Tournament Arroyo Grande -vs- Goleta Valley
Mon, 15th 5:00 pm Dos Pueblos LIttle League 11-12 Section 1 Tournament Lompoc -vs- Dos Pueblos
Mon, 15th 5:30 pm East Anaheim LL (D46) Senior So Cal Division III Tournament Winner Game 16 -vs- Loser Game 16
 
Tue, 16th 5:00 pm Conejo Valley Little League 9-11 Section 1 Tournament Goleta Valley S -vs- Santa Maria NS
Tue, 16th 5:00 pm Thousand Oaks Little League 8-10 Section 1 Tournament Thousand Oaks -vs- Goleta Valley
Tue, 16th 5:00 pm Dos Pueblos LIttle League 11-12 Section 1 Tournament Moorpark -vs- Lompoc
Tue, 16th 5:30 pm East Anaheim LL (D46) Anaheim, CA Junior So Cal Division III Tournament HuntingtonValley -vs- Upland National
Tue, 16th 8:00 pm East Anaheim LL (D46) Anaheim, CA Junior So Cal Division III Tournament Newmark -vs- Dos Pueblos
 
Wed, 17th 5:00 pm Conejo Valley Little League 9-11 Section 1 Tournament Winner Game 4 -vs- Loser Game 4
Wed, 17th 5:00 pm Thousand Oaks Little League 8-10 Section 1 Tournament Winner Game 4 -vs- Loser Game 4
Wed, 17th 5:30 pm East Anaheim LL (D46) Anaheim, CA Junior So Cal Division III Tournament Temecula -vs- Dos Pueblos
Wed, 17th 8:00 pm East Anaheim LL (D46) Anaheim, CA Junior So Cal Division III Tournament Upland National -vs- Park View
 
Thu, 18th 10:00 am CAD 5, American River College,Sacramento Senior West Region Tournament NorthNatomas NCA -vs- MountainRidge NV
Thu, 18th 1:00 pm CAD 5, American River College,Sacramento Senior West Region Tournament Del Norte OR -vs- Sunnyside AZ
Thu, 18th 4:00 pm CAD 5, American River College,Sacramento Senior West Region Tournament Central E Maui HI -vs- Casper WY
Thu, 18th 5:00 pm Dos Pueblos LIttle League 11-12 Section 1 Tournament Winner Game 4 -vs- Loser Game 4
Thu, 18th 5:30 pm East Anaheim LL (D46) Anaheim, CA Junior So Cal Division III Tournament Santa Anita -vs- Golden Hill
Thu, 18th 7:00 pm CAD 5, American River College,Sacramento Senior West Region Tournament El Rio SCA -vs- CitrusHeights HOST
Thu, 18th 8:00 pm East Anaheim LL (D46) Anaheim, CA Junior So Cal Division III Tournament Encinitas -vs- Redondo Beach
 
Fri, 19th 10:00 am CAD 5, American River College,Sacramento Senior West Region Tournament North Natomas -vs- Burl/BigSky/Lrl MT
Fri, 19th 1:00 pm CAD 5, American River College,Sacramento Senior West Region Tournament Sunnyside -vs- NW/NC/Ballard WA
Fri, 19th 4:00 pm CAD 5, American River College,Sacramento Senior West Region Tournament Casper -vs- Del Norte
Fri, 19th 5:30 pm East Anaheim LL (D46) Anaheim, CA Junior So Cal Division III Tournament Park View -vs- Encinitas
Fri, 19th 7:00 pm CAD 5, American River College,Sacramento Senior West Region Tournament Mountain Ridge -vs- Citrus Heights
Fri, 19th 8:00 pm East Anaheim LL (D46) Anaheim, CA Junior So Cal Division III Tournament Santa Anita -vs- Temecula
 
Sat, 20th 9:00 am North Mission Viejo LL (D68) 11-12 So Cal Division III Tournament Tustin W D30 S5 -vs- Temecula D28 S9
Sat, 20th 11:00 am North Mission Viejo LL (D68) 11-12 So Cal Division III Tournament SwtWater V D42 S7 -vs- AlliedGrdns D33 S6
Sat, 20th 11:30 am CAD 5, American River College,Sacramento Senior West Region Tournament Casper -vs- Burl/BigSky/Laurel
Sat, 20th 12:00 pm North Mission Viejo LL (D68) 11-12 So Cal Division III Tournament SnMargrtN D68 S10 -vs- ShermnOaks D40 S2
Sat, 20th 1:00 pm East Anaheim LL (D46) Anaheim, CA Junior So Cal Division III Tournament Golden Hill -vs- Redondo Beach
Sat, 20th 1:00 pm Eastvale LL (D72) 9-11 So Cal Division III Tournament Goleta V D65 S1 -vs- UplandFthil D23 S3
Sat, 20th 2:30 pm CAD 5, American River College,Sacramento Senior West Region Tournament NW/NC/Ballard -vs- Citrus Heights
Sat, 20th 3:00 pm Long Beach LL (D38) Long Beach, CA 8-10 So Cal Division III Tournament Claremont D20 S3 -vs- ChulaVista A D42 S7
Sat, 20th 3:00 pm Long Beach LL (D38) Long Beach, CA 8-10 So Cal Division III Tournament ShermnOaks D40 S2 -vs- Newmark D43 S8
Sat, 20th 3:00 pm North Mission Viejo LL (D68) 11-12 So Cal Division III Tournament Moorpark D13 S1 -vs- Claremont D20 S3
Sat, 20th 4:00 pm Eastvale LL (D72) 9-11 So Cal Division III Tournament GoldenHil D56 S5 -vs- Huntinton V D62 S10
Sat, 20th 5:00 pm East Anaheim LL (D46) Anaheim, CA Junior So Cal Division III Tournament Encinitas -vs- Santa Anita
Sat, 20th 5:30 pm CAD 5, American River College,Sacramento Senior West Region Tournament Central East Maui -vs- North Natomas
Sat, 20th 6:00 pm Long Beach LL (D38) Long Beach, CA 8-10 So Cal Division III Tournament Torrance D27 S4 -vs- AlliedGrdns D33 S6
Sat, 20th 6:00 pm Long Beach LL (D38) Long Beach, CA 8-10 So Cal Division III Tournament 1000 Oaks D13 S1 -vs- Eastvale D72 S9
Sat, 20th 8:30 pm CAD 5, American River College,Sacramento Senior West Region Tournament Sunnyside -vs- El Rio
 
Sun, 21st 9:00 am North Mission Viejo LL (D68) 11-12 So Cal Division III Tournament SantaMargarita N -vs- Manhattan D36 S4
Sun, 21st 10:00 am Eastvale LL (D72) 9-11 So Cal Division III Tournament Citrus D71 S8 -vs- Orangecrst D24 S9
Sun, 21st 11:00 am North Mission Viejo LL (D68) 11-12 So Cal Division III Tournament Claremont Amer -vs- Sherman Oaks So
Sun, 21st 12:00 pm North Mission Viejo LL (D68) 11-12 So Cal Division III Tournament Temecula -vs- Allied Gardens
Sun, 21st 12:30 pm Eastvale LL (D72) 9-11 So Cal Division III Tournament Eastlake D42 S7 -vs- Torrance D27 S4
Sun, 21st 1:00 pm CAD 5, American River College,Sacramento Senior West Region Tournament North Natomas -vs- Citrus Heights
Sun, 21st 2:00 pm East Anaheim LL (D46) Anaheim, CA Junior So Cal Division III Tournament Redondo Beach -vs- Santa Anita
Sun, 21st 3:00 pm North Mission Viejo LL (D68) 11-12 So Cal Division III Tournament Tustin Western -vs- HesperiaNat D49 S8
Sun, 21st 3:30 pm Eastvale LL (D72) 9-11 So Cal Division III Tournament Huntington Vly -vs- Northridge D40 S2
Sun, 21st 4:00 pm CAD 5, American River College,Sacramento Senior West Region Tournament Brl/BigSky/Laurel -vs- El Rio
Sun, 21st 6:00 pm Eastvale LL (D72) 9-11 So Cal Division III Tournament Goleta Valley S -vs- San Carlos D33 S6
 
Mon, 22nd 4:00 pm CAD 5, American River College,Sacramento Senior West Region Tournament Central E Maui -vs- Sunnyside
Mon, 22nd 5:00 pm Long Beach LL (D38) Long Beach, CA 8-10 So Cal Division III Tournament Eastvale -vs- Newmark
Mon, 22nd 5:00 pm Long Beach LL (D38) Long Beach, CA 8-10 So Cal Division III Tournament Chula Vista Amer -vs- Allied Gardens
Mon, 22nd 5:00 pm Eastvale LL (D72) 9-11 So Cal Division III Tournament Orangecrest -vs- Golden Hill
Mon, 22nd 5:30 pm East Anaheim LL (D46) Anaheim, CA Junior So Cal Division III Tournament Golden Hill -vs- Redondo Beach
Mon, 22nd 5:30 pm North Mission Viejo LL (D68) 11-12 So Cal Division III Tournament Manhattan Beach -vs- Allied Gardens
Mon, 22nd 6:00 pm North Mission Viejo LL (D68) 11-12 So Cal Division III Tournament Sherman Oaks S -vs- Hesperia National
Mon, 22nd 7:00 pm CAD 5, American River College,Sacramento Senior West Region Tournament El Rio -vs- North Natomas
Mon, 22nd 7:30 pm Long Beach LL (D38) Long Beach, CA 8-10 So Cal Division III Tournament Claremont Amer -vs- OceanView D62 S10
Mon, 22nd 7:30 pm Long Beach LL (D38) Long Beach, CA 8-10 So Cal Division III Tournament Sherman Oaks -vs- TustinWstrn D30 S5
Mon, 22nd 7:30 pm Eastvale LL (D72) 9-11 So Cal Division III Tournament Upland Foothill -vs- Torrance
Mon, 22nd 8:00 pm East Anaheim LL (D46) Anaheim, CA Junior So Cal Division III Tournament Winner Game 18 -vs- Loser Game 18
 
Tue, 23rd 5:00 pm Eastvale LL (D72) 9-11 So Cal Division III Tournament Northridge City -vs- Upland Foothill
Tue, 23rd 5:30 pm North Mission Viejo LL (D68) 11-12 So Cal Division III Tournament Moorpark -vs- Tustin Western
Tue, 23rd 6:00 pm Long Beach LL (D38) Long Beach, CA 8-10 So Cal Division III Tournament Eastvale -vs- Claremont Amer
Tue, 23rd 6:00 pm Long Beach LL (D38) Long Beach, CA 8-10 So Cal Division III Tournament Tustin Western -vs- Chula Vista Amer
Tue, 23rd 6:00 pm North Mission Viejo LL (D68) 11-12 So Cal Division III Tournament SantaMargarita N -vs- Sweetwater Vly
Tue, 23rd 6:00 pm CAD 5, American River College,Sacramento Senior West Region Tournament Sunnyside -vs- North Natomas
Tue, 23rd 7:30 pm Eastvale LL (D72) 9-11 So Cal Division III Tournament Orangecrest -vs- Goleta Valley S
 
Wed, 24th 5:00 pm Eastvale LL (D72) 9-11 So Cal Division III Tournament Citrus -vs- San Carlos
Wed, 24th 5:30 pm North Mission Viejo LL (D68) 11-12 So Cal Division III Tournament Sherman Oaks -vs- Sweetwater Vly
Wed, 24th 6:00 pm Long Beach LL (D38) Long Beach, CA 8-10 So Cal Division III Tournament Thousand Oaks -vs- Ocean View
Wed, 24th 6:00 pm Long Beach LL (D38) Long Beach, CA 8-10 So Cal Division III Tournament Sherman Oaks -vs- Torrance
Wed, 24th 6:00 pm North Mission Viejo LL (D68) 11-12 So Cal Division III Tournament Tustin Western -vs- Manhattan Beach
Wed, 24th 6:00 pm CAD 5, American River College,Sacramento Senior West Region Tournament Central East Maui -vs- North Natomas
Wed, 24th 7:30 pm Eastvale LL (D72) 9-11 So Cal Division III Tournament Huntington Vly -vs- Eastlake
 
Thu, 25th 5:00 pm Eastvale LL (D72) 9-11 So Cal Division III Tournament Goleta Valley S -vs- Eastlake
Thu, 25th 5:30 pm North Mission Viejo LL (D68) 11-12 So Cal Division III Tournament Sweetwater Vly -vs- Manhattan Beach
Thu, 25th 6:00 pm Long Beach LL (D38) Long Beach, CA 8-10 So Cal Division III Tournament Ocean View -vs- ChulaVista Amer
Thu, 25th 6:00 pm Long Beach LL (D38) Long Beach, CA 8-10 So Cal Division III Tournament Claremont Amer -vs- Torrance
Thu, 25th 6:00 pm North Mission Viejo LL (D68) 11-12 So Cal Division III Tournament Moorpark -vs- SantaMargarita N
Thu, 25th 7:30 pm Eastvale LL (D72) 9-11 So Cal Division III Tournament Citrus -vs- Northridge City
 
Fri, 26th 1:30 pm Cambrian Park LL, CAD 12 San Jose, CA Junior West Region Tournament Riverton (WY) -vs- CedarNatl (UT)
Fri, 26th 4:30 pm Cambrian Park LL, CAD 12 San Jose, CA Junior West Region Tournament CambrianPK (H) -vs- Gastineau (AK)
Fri, 26th 5:00 pm Eastvale LL (D72) 9-11 So Cal Division III Tournament Eastlake -vs- Northridge City
Fri, 26th 7:30 pm Eastvale LL (D72) 9-11 So Cal Division III Tournament San Carlos -vs- Huntington Vly
 
Sat, 27th 7:00 am SC District 1, Easley, South Carolina Senior SR World Series U.S. Bracket Accomack VA(SE) -vs- Cent E Maui HI(W)
Sat, 27th 11:00 am Eastvale LL (D72) 9-11 So Cal Division III Tournament San Carlos -vs- Eastlake
Sat, 27th 11:30 am Cambrian Park LL, CAD 12 San Jose, CA Junior West Region Tournament GoldenHil (SC) -vs- Pearl City (HI)
Sat, 27th 1:00 pm North Mission Viejo LL (D68) 11-12 So Cal Division III Tournament SantaMargarita N -vs- Sweetwater Vly
Sat, 27th 2:30 pm Cambrian Park LL, CAD 12 San Jose, CA Junior West Region Tournament Butte NW (MT) -vs- Livermore (NC)
Sat, 27th 3:00 pm Long Beach LL (D38) Long Beach, CA 8-10 So Cal Division III Tournament Claremont Amer -vs- Ocean View
Sat, 27th 4:30 pm SC District 1, Easley, South Carolina Senior SR World Series U.S. Bracket Naamans DE(E) -vs- SC District (H)
Sat, 27th 5:30 pm Cambrian Park LL, CAD 12 San Jose, CA Junior West Region Tournament BouldrCty (NV) -vs- CedarCty Natl
Sat, 27th 6:00 pm Long Beach LL (D38) Long Beach, CA 8-10 So Cal Division III Tournament Thousand Oaks -vs- Sherman Oaks S
 
Sun, 28th 10:00 am SC District 1, Easley, South Carolina Senior SR World Series U.S. Bracket W MadisonN WI(C) -vs- Central E Maui
Sun, 28th 10:00 am Cambrian Park LL, CAD 12 San Jose, CA Junior West Region Tournament La Grande (OR) -vs- Gastineau Chn
Sun, 28th 1:00 pm North Mission Viejo LL (D68) 11-12 So Cal Division III Tournament Moorpark -vs- Sweetwater Vly
Sun, 28th 1:00 pm Cambrian Park LL, CAD 12 San Jose, CA Junior West Region Tournament N. Central (WA) -vs- Golden Hill
Sun, 28th 1:00 pm Eastvale LL (D72) 9-11 So Cal Division III Tournament Huntington Vly -vs- Eastlake
Sun, 28th 3:00 pm Long Beach LL (D38) Long Beach, CA 8-10 So Cal Division III Tournament Sherman Oaks S -vs- Claremont Amer
Sun, 28th 3:00 pm N CA District 57, LIvermore, CA Intermediate LLI World Series U.S. Bracket Petaluma A CA (W) -vs- Highlander IN (C)
Sun, 28th 4:00 pm Cambrian Park LL, CAD 12 San Jose, CA Junior West Region Tournament Sunnyside (AZ) -vs- Livermore/Gra
Sun, 28th 4:30 pm SC District 1, Easley, South Carolina Senior SR World Series U.S. Bracket Naamans -vs- WestUniv TXE(SW)
Sun, 28th 6:00 pm N CA District 57, LIvermore, CA Intermediate LLI World Series U.S. Bracket Nutley NJ (E) -vs- McCalla AL (SE)
 
Mon, 29th 7:00 am SC District 1, Easley, South Carolina Senior SR World Series U.S. Bracket SC District 1 -vs- West Madison Na
Mon, 29th 10:00 am Cambrian Park LL, CAD 12 San Jose, CA Junior West Region Tournament Riverton -vs- Cambrian Park
Mon, 29th 1:00 pm SC District 1, Easley, South Carolina Senior SR World Series U.S. Bracket Cntrl Accomack -vs- Naamans
Mon, 29th 1:00 pm Cambrian Park LL, CAD 12 San Jose, CA Junior West Region Tournament Pearl City -vs- Butte NW
Mon, 29th 3:00 pm N CA District 57, LIvermore, CA Intermediate LLI World Series U.S. Bracket McCalla -vs- N Optimist NM (SW)
Mon, 29th 4:00 pm Cambrian Park LL, CAD 12 San Jose, CA Junior West Region Tournament CedarCtyNatl -vs- GastineauChl
Mon, 29th 6:00 pm Long Beach LL (D38) Long Beach, CA 8-10 So Cal Division III Tournament Thousand Oaks -vs- Claremont Amer
Mon, 29th 6:00 pm North Mission Viejo LL (D68) 11-12 So Cal Division III Tournament Sweetwater Vly -vs- Moorpark
Mon, 29th 6:00 pm N CA District 57, LIvermore, CA Intermediate LLI World Series U.S. Bracket CADistrict 57 (H) -vs- Highlander Yth
Mon, 29th 6:30 pm Eastvale LL (D72) 9-11 So Cal Division III Tournament Winner Game 18 -vs- Loser Game 18
 
Tue, 30th 10:00 am Cambrian Park LL, CAD 12 San Jose, CA Junior West Region Tournament NorthCentral -vs- Livermore/Gr
Tue, 30th 1:00 pm SC District 1, Easley, South Carolina Senior SR World Series U.S. Bracket Central E Maui -vs- West University
Tue, 30th 1:00 pm Cambrian Park LL, CAD 12 San Jose, CA Junior West Region Tournament Boulder City -vs- La Grande
Tue, 30th 3:00 pm N CA District 57, LIvermore, CA Intermediate LLI World Series U.S. Bracket Petaluma Amer -vs- Noon Optimist
Tue, 30th 4:00 pm Cambrian Park LL, CAD 12 San Jose, CA Junior West Region Tournament Golden Hill -vs- Sunnyside
Tue, 30th 6:00 pm Long Beach LL (D38) Long Beach, CA 8-10 So Cal Division III Tournament Winner Game 18 -vs- Loser Game 18
Tue, 30th 6:00 pm N CA District 57, LIvermore, CA Intermediate LLI World Series U.S. Bracket Nutley(AM/East) -vs- CA District 57
 
Wed, 31st 12:00 pm N CA District 57, LIvermore, CA Intermediate LLI World Series U.S. Bracket Noon Optimist -vs- CA District 57
Wed, 31st 1:00 pm SC District 1, Easley, South Carolina Senior SR World Series U.S. Bracket SC District 1 -vs- Cntrl Accomack
Wed, 31st 2:30 pm Cambrian Park LL, CAD 12 San Jose, CA Junior West Region Tournament Riverton -vs- Pearl City
Wed, 31st 5:30 pm Cambrian Park LL, CAD 12 San Jose, CA Junior West Region Tournament Gastineau Chl -vs- Livermore/Gr
Wed, 31st 6:00 pm N CA District 57, LIvermore, CA Intermediate LLI World Series U.S. Bracket Highlander Youth -vs- McCalla